آرامش
حق شما
تامین آن
هدف ما
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
پروژهای عمراني ، سازه هاي صنعتي و ساختمانی از ابتدای شروع عملیات ساخت و در تمام مدت نصب تجهیزات و ماشين آلات و همچنین در دوره آزمايش و راه اندازي تا تحویل موقت در معرض خطرات گوناگون و آسیبهای ناشی از وقوع حادثه و از بین رفتن سرمایه بوده و این احتمال نیز وجود دارد که پیمانکار و عوامل بیمه گذار در نتيجه سهل انگاری يا خطاهای انسانی باعث زیانهايی نیز به اشخاص ثالث گردند که قانونا مسئول شناخته شوند .

بیمه مهندسی

پروژهای عمراني ، سازه هاي صنعتي و ساختمانی از ابتدای شروع عملیات ساخت و در تمام مدت نصب تجهیزات و ماشين آلات و  همچنین در دوره آزمايش و راه اندازي تا تحویل موقت در معرض خطرات گوناگون و آسیبهای ناشی از وقوع حادثه و از بین رفتن سرمایه بوده و این احتمال نیز وجود دارد که پیمانکار و عوامل بیمه گذار در نتيجه سهل انگاری يا خطاهای انسانی باعث زیانهايی نیز به اشخاص ثالث گردند که قانونا مسئول شناخته شوند .  برای رفع نگرانی بيمه گذاران و حفاظت منطقی از سرمایه گذاري انجام شده  بيمه پاسارگاد با رعايت استانداردهاي متداول در بازار جهاني بيمه ، انواع بيمه هاي مهندسي را به شرح زير  ارائه می نمايد .

بیمه تمام خطر پیمانکاران  C.A.R
پروژه های ساختمانی از تاریخ شروع تا زمان تحویل به کارفرما در مقابل هرگونه خسارت ناشی از هر حادثه همچنین خسارتهای مادی، جرح ، صدمات بدنی وارده به اشخاص ثالث پاکسازی محیط و برداشت ضایعات تحت پوشش این بیمه قرار گیرد. بيمه تمام خطر پيمانكاران از جمله بيمه هاي تمام خطر مي باشد ، به اين معني كه تقريباً هرگونه زيان يا خسارت ناگهاني و غير قابل پيش بيني كه در طول مدت بيمه به اموال بيمه شده واقع در محل اجراي پروژه ساختماني وارد شود مشروط بر اينكه به نحوي مشخص در بيمه نامه مستثني نشده باشد تحت پوشش قرار مي دهد كه مهم ترين آنها عبارتند از :
الف : آتش سوزي ، صاعقه ، انفجار ، سقوط هواپيما ، كاربـرد آب يا سـايـر اقـداماتي كه به منظور اطفاء حـريق صورت مي گيرد .
ب : سيل ، طغيان آب ، باران ، برف ، بهمن ، امواج عظيم دريا در اثر آتشفشان .
ج : هرنوع طوفان .
د : زمين لرزه ، نشست زمين ، لغزش زمين و صخره ها .
ه : دزدي ساده ، سرقت با شكست حرز .
و : اجراي ناصحيح كار ، عدم مهارت ، سهل انگاري ، اعمال توام با سوءنيت .
ز : ازبين رفتن يا خسارت وارد به مصالح ساختماني ، ماشين آلات ساختماني و لوازم و تجهيزات ساختماني را كه در حين حمل و نقل در محدوده اجراي پروژه ، انبار داري ، يا در هنگام سواركردن يا پياده كردن ماشين آلات به وقوع بپيوندد را تحت پوشش قرار مي دهد.

بیمه تمام خطر نصب E.A.R
به منظور نصب تجهیزات و ماشین الات کارخانه وتاسیسات از هنگام تجهیز کارگاه تا پایان عملیات نصب وکارهای ساختمانی ، آزمایش و راه اندازی طرحهایی نظیر کارخانه های صنعتی و تولیدی، نیروگاهها ، خطوط‌ انتقال نیرو ، تاسیسات‌مخابراتی‌وتلوزیونی،ذوب اهن،فولادسازی راه آهن ،خطوط لوله نفت وگاز،پتروشیمی،پالایشگاه و...این بیمه نامه صادر می گردد. بيمه تمام خطر نصب پوشش بيمه اي گسترده اي را فراهم مي آورد اين بيمه نامه نيز همانند بيمه تمام خطر مقاطعه كاران از جمله بيمه هاي تمام خطر مي باشد كه تقريباً هرگونه زيان يا خسارت ناگهاني يا غير قابل پيش بيني كه در طول مدت بيمه به اموال بيمه شده وارد مي آيد مشروط به اينكه به نحوي مشخص در بيمه نامه مستثني نشده باشد را تحت پوشش قرار مي دهد كه مهمترين آنها عبارتند  از :  آتش سوزي ، صاعقه ، انفجار، سقوط هواپيما ، همچنين خسارت ناشي از كاربرد آب و يا ساير اقداماتي كه به منظور اطفاء حريق صورت مي گيرد .

ـ سيل ، طغيان آب ، باران ، برف، بهمن ، امواج عظيم دريا در اثر آتشفشان .
ـ هرنوع طوفان .
ـ زمين لرزه ، نشست زمين ، لغزش زمين وصخره ها .
ـ دزدي ساده ، سرقت با شكست حرز .
ـ خطاهائيكه در هنگام نصب صورت پذيرد .
ـ سهل انگاري ، عدم مهارت ؛ عدم تجربه ، اعمال توام با سوء نيت .
ـ اتصال كوتاه ، جرقه زدن ، ولتاژ بيش از حد .
ـ فشار يا خلا بيش از حد ، ازهم گسيختن در اثر نيروي گريز از مركز .
ـ حمل و نقل اشياء مورد نصب در محوطه نصب .

بيمه شكست ماشين آلات M.B) Machinery Break)
اين بيمه نامه براي كارخانه ها در زمان بهره برداري صادر مي شود و خسارات فيزيكي ، ناگهاني و غير قابل پيش بيني تاسيسات و تجهيزات و دستگاهها تا ارزش جايگزيني شامل هزينه نصـب حـقوق و عـوارض گمركي و هزينه حمـل بيمـه مي شود .

بيمه تمام خطر سازه هاي تكميل شده C.E.C.R
پروژه هاي مهندسي مانند سدها ، راهها  ، پلها ، برجها ، طرحهاي آبياري و زهكشي و نظاير آن پس از اتمام عمليات و تحويل موقت به صاحبكار در دوره بهره برداري در معرض سوانح قراردارند كه با اين بيمه نامه اينگونه خطرات و سوانح طبيعي تحت پوشش قرار مي گيرند .

بيمه تجهيزات پيمانكاري و ماشين آلات كارگاهي C.P.M
پيمانكاران مي توانند ماشين آلات مكانيكي ، لودر ، گريدر ، بولدوزر ، بيل مكانيكي ، دستگاههاي مكنده و حفاري ، پمپ و ويبراتور ، ليف تراك و جرثقيل خود را كه مجاز به عبور و مرور در جاده هاي عمومي نمي باشد تحت اين بيمه قراردهد .   

بيمه تجهيزات الكترونيكي E.E
كليه خسارات سخت افزاري ابزارهاي ظريف الكترونيكي رايانه و ... در مقابل خسارات ناشي از ضربه ، برخورد اجسام خارجي ، آبديدگي ،  آتش سوزي و نوسانت برق تحت پوشش قرار مي گيرد .

بيمه بويلر و مخازن تحت فشار
ضمن بازديد و ارائه توصيه هاي ايمني به بيمه گذاران خطر انفجار مخازن تحت فشار ، بويلرها و خسارتهاي ناشي از آن تحت پوشش قرار مي گيرند .

بيمه فساد كالا درسردخانه D.O.S
اين بيمه نامه مكمل بيمه شكست ماشين آلات است و بيمه گذار مي تواند همزمان با بيمه تجهيزات سردخانه ، خسارت ناشي از فساد كالاهاي موجود در انبار سرخانه را در صورت از كار افتادگي دستگاههاي تبريدي تحت پوشش قراردهد .

درباره ما

نمایندگی 3211 بیمه پاسارگاد با مدیریت آقای محمدرضا مهدویان با بیش از 250 نماینده فروش، فعالیت خود را در زمینه کارشناسی،مشاوره و صدور انواع بیمه نامه های اموال،اشخاص و مسئولیت از 7 آبان ماه 1391 آغاز نموده است.

 

تماس با ما

آدرس و نشانی - نقشه

ایران-تهران
بلوار میرداماد - میدان محسنی
ابتدای خیابان شاه نظری
ساختمان پویا - پلاک 41
واحد 3-2-1
 
تلفن: 26411688(21)98+
      26411733(21)98+
 
فکس:26415434(21)98+

ایمیل:

© 1392 - 1394 حقوق محفوظ است.